Telefon

+420 732 315 546

Email

kapemakovo@seznam.cz

Provozovna

Husova 667/19, Přerov

Nabízíme

CNC frézování

Frézování všech kovových i nekovových materiálů – ocel, hliník, nerez, mosaz, silon, plast atd. Obrábíme dle dodaného výkresu nebo vzorku s možností od 1ks až po série.

Zámečnictví

Mezi zámečnické práce patří opracování kovových materiálů (plechy, profilované železo, tyčoviny). Materiál stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a následně montujeme podle požadavků zákazníka.

CNC dělení materiálů

Pro dělení materiálu používáme plně programovatelné pásové pily a další řezací stroje a nástroje. Zajišťujeme dělení materiálu cnc laserem i plasmou. Nachystáme Vám jednotlivé polotovary pro další zpracování na CNC strojích.

Povrchová úprava

Po opracování kovů zajistíme povrchovou úpravu- tryskání, odmašťování, lakování a pokovování (zinkování). Dokážeme u externích dodavatelů zajistit i další druhy povrchových úprav kovů.

CNC soustružení

Provádíme soustružení kusové a sériové výroby (CNC obrábění oceli, nerez, mosazi, mědi a různých druhů plastů). Jsme schopni nabídnout velmi přesnou výrobu soustružených a soustružnicko-frézovaných součásti s následnou povrchovou úpravou.

Svařování

V našich výrobních prostorách kromě montážních a zámečnických prací nabízíme i služby v oblasti svařování se zaměřením na tenko i hrubo stěnné svařence. Svaříme vám vše z oceli či nerezové oceli dle vašeho přání a za rozumné ceny.

Objednané výrobky můžeme zákazníkovi dodat na místo určení vlastními dopravními prostředky.

Kapema kovo s.r.o. 2019